Skip to main content


jaki żłobek wybrać

Ile kosztuje miesięczny pobyt dziecka w żłobku prywatnym w Warszawie?

Liczba miejsc w państwowych żłobkach jest bardzo ograniczona, dlatego wielu rodziców zastanawia się nad prywatną placówką. W dużych miastach takich jak Warszawa prywatny żłobek często okazuje się jedynym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku rodziców, którzy z różnych względów nie mogą liczyć na pomoc rodziny w opiece nad dzieckiem. Czym się kierować wybierając niepubliczny żłobek? Z jakimi kosztami miesięcznymi trzeba się liczyć? Co składa się na wysokość czesnego w prywatnym żłobku i jakie są możliwości dofinansowania? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Dlaczego warto wybrać prywatny żłobek?

Prywatny żłobek to najlepsza alternatywa dla państwowej placówki, a często również świadomy wybór rodziców. W niepublicznym żłobku grupy są znacznie mniejsze niż w publicznej placówce, dzięki czemu opiekunowie mogą się bardziej skupić na dzieciach i lepiej dopasować zajęcia dydaktyczno-edukacyjne do indywidualnych potrzeb i możliwości. Prywatne żłobki mieszczą się zwykle w spokojnej części miasta z jednoczesnym łatwym dojazdem z różnych dzielnic. Nasze żłobki Warszawa Włochy i Bemowo mieszczą się w budynkach jednorodzinnych z ogrodem, placem zabaw i prywatnym parkingiem, dzięki czemu maluchy spędzają czas w przyjaznym otoczeniu, a rodzice nie muszą tracić czasu na szukanie miejsca parkingowego. Wszystkie nasze placówki są monitorowane przez całą dobę, co ma istotny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

Warto również podkreślić, że prywatne żłobki mają wydłużone godziny pracy. W naszych placówkach w Warszawie i Raszynie zapewniają profesjonalną opiekę od 7:00 do 18:00, co dla wielu rodziców jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o wyborze niepublicznego żłobka. Miesięczny pobyt dziecka w prywatnym żłobku w Warszawie wynosi 1700 złotych. Cena czesnego zawiera zajęcia edukacyjno- wychowawcze i pełne wyżywienie składające się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku. Posiłki dla dzieci przygotowywane są w naszej kuchni z wysokiej jakości produktów od sprawdzonych lokalnych dostawców. Prywatne żłobki w Warszawie i Raszynie prowadzą rekrutację przez cały rok, a sama procedura jest znacznie prostsza niż w przypadku państwowych placówek.

Czy za prywatny żłobek w Warszawie można płacić mniej?

Prywatne żłobki są droższe niż państwowe, dlatego wielu rodziców zastanawia się nad wyborem takiego rozwiązania, nawet jeśli zdają sobie sprawę, że oferowane usługi są na najwyższym poziomie. Rodzice, którzy spełniają kryteria, mogą skorzystać z Warszawskiego Bonu Żłobkowego. Jest to specjalne ułatwienie dla osób, które muszą wrócić do pracy, a ich dzieci nie dostały się do państwowej placówki. Na czym polega wsparcie? Rodzice, którzy pracują i odprowadzają podatki na terenie Warszawy i nie przekraczają kryterium dochodowego, mogą otrzymać 400 zł w formie bonu, dzięki czemu będą mogli płacić mniej za prywatny żłobek. Z takiej możliwości można skorzystać, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 2883 złote. Z innowacyjnej formy wsparcia mogą skorzystać rodzice dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia i uczęszczają do prywatnego żłobka lub klubu dziecięcego.  Nasze niepubliczne żłobki w Warszawie i Raszynie wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców, dlatego honorują Warszawski Bon Żłobkowy. Zapisy do naszych żłobków w Warszawie prowadzimy przez cały rok, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie lub w wybranej placówce i podpisać umowę. Więcej informacji o naszych prywatnych  żłobkach znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *