Nasze żłobki w Warszawie

Żłobki w Warszawie i Raszynie – poznaj najlepsze miejsce dla Twojego dziecka

Prywatny żłobek w Warszawie to coraz chętniej wybierane rozwiązanie przez zapracowanych rodziców. Do największych zalet niepublicznych żłobków należy znacznie krótszy czas oczekiwania niż w przypadku publicznych placówek. Jest to związane z dużo niższymi opłatami za czesne w państwowych żłobkach, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie. Prywatne żłobki w Warszawie i okolicach to nie tylko szybka rekrutacja, ale przede wszystkim większe możliwości rozwoju Twojej pociechy. Sieć prywatnych żłobków w Warszawie i Raszynie zostały stworzone z myślą o dzieciach: ich bezpieczeństwie i rozwoju. Zadaniem naszych opiekunów jest stworzenie przyjaznej, domowej atmosfery, a także wspieranie w rozwijaniu umiejętności społecznych, intelektualnych i fizycznych. Niepubliczne żłobki w Warszawie to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka.

Prywatne żłobki w Warszawie i okolicach – dlaczego warto wybrać niepubliczną placówkę?

Sieć prywatnych żłobków w warszawskich dzielnicach Włochy i Bemowo oraz w podwarszawskim Raszynie od 25 lat cieszy się zaufaniem rodziców, ale dla nas najważniejsza jest radość na twarzy dzieci. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze możemy zadbać o rozwój maluchów zgodnie z ich potrzebami, zainteresowaniami i możliwościami. W niepublicznych żłobkach opiekunowie zajmują się mniejszymi grupami dzieci, co oznacza zwiększoną uwagę i możliwość obserwowania potrzeb i możliwości każdego malucha. Takie podejście pozwala indywidualnie dopasować rodzaj i intensywność zajęć dla każdego dziecka. Zajęcia dostępne w sieci prywatnych żłobków w Warszawie i okolicach są znacznie ciekawsze niż w przypadku publicznych placówek. Zajęcia plastyczne, gimnastyka korekcyjna i nauka języka angielskiego są dostępne w ramach czesnego, ale umożliwiamy również korzystanie z dodatkowych zajęć.

Doskonale wyposażone i bezpieczne placówki, pyszne, domowe posiłki – wybierz sieć prywatnych żłobków w Warszawie i Raszynie

Prywatne żłobki w Warszawie i Raszynie wyróżnia wyjątkowa przestrzeń. Nasze placówki mieszczą się w dużych domach jednorodzinnych z ogrodem i prywatnym parkingiem. Starannie zaprojektowane wnętrza pozwalają dzieciom poczuć się jak w domu. Przemyślane ogrody z doskonale wyposażonymi placami zabaw to nieograniczone możliwości radosnej zabawy na świeżym powietrzu. Dbamy nie tylko o przyjazną, bezstresową atmosferę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, dlatego nasze żłobki są nadzorowane przez najnowocześniejsze systemy monitoringu. W naszych żłobkach dbamy również o pyszne i zdrowe posiłki. Nasza własna kuchnia oferuje zbilansowane i urozmaicone śniadania, obiady i podwieczorki pod ścisłym nadzorem dietetyka żywienia Emilii Steinberg. W przypadku występowania alergii lub nietolerancji pokarmowych, przygotowujemy posiłki dopasowane do indywidualnych potrzeb dziecka.

Prywatny żłobek na warszawskim Bemowie, w dzielnicy Warszawa Włochy czy Raszynie zapewnia:

• fachową opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • bezpieczeństwo,
  • przyjazną przestrzeń,
  • smaczne, domowe posiłki,
  • rozbudowaną ofertę zajęć rozwijających umiejętności i zainteresowania,
  • szybką rekrutację,
  • atrakcyjne ceny,
  • nowoczesne wyposażenie sal i placów zabaw,
  • prywatny parking,
  • monitoring placówek,
  • dogodny dojazd,
  • cykliczne ozonowanie pomieszczeń,
  • domową atmosferę,
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju dziecka.

Zapraszamy do naszych żłobków dzieci od 18 miesięcy do 2,5 lat. Gwarantujemy pełne wyżywienie i zajęcia edukacyjno-wychowawcze w godzinach od 7:00 do 18:00. Bogata oferta dydaktyczna to jedna z największych zalet prywatnego żłobka. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę, wybierz placówkę i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas!