Skip to main content


Niepubliczny żłobek Raszyn

Przedszkole Gwiazdeczka Raszyn

Prywatny żłobek w Raszynie Gwiazdeczka

Prywatny żłobek Raszyn to wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka. Od 2006 roku zapewniamy maluchom profesjonalną opiekę, atrakcyjne zajęcia edukacyjno- wychowawcze w małych grupach. Żłobek w Raszynie znajduje się z domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem i prywatnym parkingiem. Przestrzeń do nauki i zabawy zaprojektowaliśmy z myślą o komforcie i przyjaznej atmosferze. Dbamy o to, żeby dzieci czuły się u nas swobodnie jak w domu. Prowadzimy zapisy przez cały rok kalendarzowy. 

W prywatnym żłobku Gwiazdeczka maluchy mogą spędzać czas w przyjemnie urządzonych salach, a także w ogrodzie i na placu zabaw. Starannie dobieramy zajęcia plastyczne, językowe i ruchowe, a także pomagamy dzieciom w usamodzielnianiu się. Dogodny dojazd i prywatny parking pozwala zaoszczędzić czas zapracowanym rodzicom. Zapraszamy dzieci od 18 miesięcy do 2,5 lat. Nasz wykwalifikowany zespół opiekunów dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami.

Żłobek Raszyn

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesiąca. Dzienna opieka nad dzieckiem Raszyn.

Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Godziny otwarcia:

Nasz żłobek czynny jest w godzinach 7:00-18:00

ul. Ogrodowa 16, 05-090 Raszyn.
Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać żłobek Gwiazdeczka?

Codzienna nauka języka angielskiego
Rytmika z tańcem nowoczesnym 2 razy w tygodniu
Gimnastyka korekcyjna 2 razy w tygodniu
Zajęcia i programy dodatkowe: teatralne, ceramiczne, przyrodniczo-eksperymentalne, logopedia.

Gwiazdeczka – żłobek Raszyn k.Warszawy stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach

Sieć prywatnych żłobków w Warszawie i Raszynie to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę nad najmłodszymi dziećmi. Długi czas oczekiwania i ograniczona liczba miejsc w państwowych żłobkach sprawiła, że coraz więcej rodziców decyduje się na skorzystanie z alternatywnego rozwiązania. Niepubliczny żłobek Gwiazdeczka w podwarszawskim Raszynie zapewnia opiekę dzienną w godzinach od 7:00 do 18:00. W naszej placówce zatrudniamy opiekunów posiadających nie tylko odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, ale także pasję i kreatywne pomysły. Nieograniczona wyobraźnia naszej kadry sprawia, że każdy dzień w naszym żłobku jest pełen radości i ciekawych przeżyć. Zapewniamy zajęcia plastyczne, ruchowe i nauka języka angielskiego dopasowane do możliwości i potrzeb maluchów. Małe grupy to także pełna uwaga opiekunów, co przekłada się na indywidualne podejście do każdego dziecka. Sprawdź naszą ofertę i opinie zadowolonych rodziców na forum żłobki Raszyn. W razie dodatkowych pytań zadzwoń lub napisz do nas maila. 

Żłobek Raszyn k.Warszawy – bezpieczna, komfortowa i przyjazna przestrzeń dla Twojego dziecka

Prywatny żłobek w Raszynie koło Warszawy od ponad 10 lat pomaga rodzicom w opiece nad dziećmi. W naszej placówce stawiamy na bezpieczeństwo, zdrowie i prawidłowy rozwój maluchów. Nasz żłobek jest pod stałym nadzorem monitoringu, dlatego możemy zagwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie i samopoczucie dzieci cyklicznie ozonujemy pomieszczenia, co pozwala pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów. Nie uznajemy półśrodków i dbamy o każdy aspekt pobytu w naszej placówce. Posiadamy własną kuchnię, serwująca urozmaicone i smaczne posiłki z najwyższej jakości, świeżych produktów. Śniadania, obiady i podwieczorki przyrządzone są zgodnie z rygorystycznymi normami żywieniowymi, pod nadzorem dietetyka. 

Jak zostać naszym Przedszkolakiem?

Żłobek Raszyn k.Warszawy to wyjątkowe miejsce, w którym zapewniamy:

 • opiekę dzienną od 7:00 do 18:00,
 • profesjonalną kadrę,
 • małe grupy,
 • indywidualne podejście do dziecka,
 • bogatą ofertę zajęć edukacyjnych,
 • nowoczesne, komfortowo urządzone sale,
 • piękny ogród i starannie zaaranżowany plac zabaw,
 • stały nadzór kamer monitoringu,
 • zajęcia językowe, plastyczne i ruchowe,
 • cykliczne ozonowanie pomieszczeń,
 • smaczne posiłki przyrządzane przez wykwalifikowany personel (w przypadku zgłoszenia alergii pokarmowych opracowujemy indywidualny plan żywieniowy),
 • zapisy przez cały rok kalendarzowy,
 • szybką rekrutację,
 • atrakcyjne ceny,
 • możliwość skorzystania z bonu żłobkowego,
 • prywatny parking,
 • dogodną lokalizację i łatwy dojazd.

Sprawdź zasady cennik i rekrutacji i zapisz swoją pociechę do wyjątkowego, pełnego radości żłobka Gwiazdeczka. Poznaj również zadowolonych rodziców. Zapraszamy do naszego żłobka w Raszynie k.Warszawy.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Przedszkole Niepubliczne i Żłobek „Gwiazdeczka”

adres: ul. Ogrodowa 16, 05-090 Raszyn