Cennik przedszkola w Warszawie

Ceny prywatnych przedszkoli w Warszawie w dużym stopniu zależą od ilości czasu, jakie dziecko spędza w placówce, zajęć edukacyjnych dostępnych w ramach czesnego, a także od lokalizacji. Szukasz profesjonalnej opieki dla swojego dziecka? Poznaj sieć prywatnych przedszkoli i skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do naszych placówek zlokalizowanych w dzielnicy Bemowo i Włochy i Raszynie koło Warszawy dzieci w wieku do 3 do 6 lat. Nasze przedszkola mieszczą się w domach jednorodzinnych z ogrodem, placem zabaw i prywatnym parkingiem. Zapewniamy profesjonalną opiekę dzienną w godzinach od 7:00 do 18:00, stały nadzór monitoringu, pełne wyżywienie, zajęcia językowe, ruchowe i plastyczne oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów. Wysoką jakość usług łączymy z rozsądnymi cenami. Porównaj ceny przedszkoli Warszawa i skontaktuj się z nami już dziś. Zapisy do naszych placówek prowadzimy przez cały rok kalendarzowy.

Cennik opłat prywatny żłobek Warszawa Włochy, Bemowo i Raszyn koło Warszawy

Sieć prywatnych przedszkoli zaprasza wyjątkowych placówek. Sprawdź cennik opłat za przedszkole w poszczególnych placówkach:

Przedszkole „Słoneczko” Włochy

1500 zł/miesiąc

Przedszkole „Obłoczek” Bemowo

1500 zł/miesiąc

Przedszkole „Gwiazdeczka” Raszyn

1100 zł/miesiąc

Przedszkole zajęcia dodatkowe

W prywatnych przedszkolach Bemowo, Włochy i Raszyn koło. Warszawy dostępny jest bogaty wybór zajęć dodatkowych. W ramach opłat za przedszkole zapewniamy codzienną naukę języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną i rytmikę z tańcem nowoczesnym dwa razy w tygodniu, a także zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne oraz cykliczne wycieczki. Wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujemy również zajęcia dodatkowo płatne:  indywidualne konsultacje z logopedą, naukę gry w piłkę nożną i lekcje języka hiszpańskiego. Zajęcia w ramach czesnego oraz dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli posiadających duże doświadczenie. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas osobiście w jednych z naszych przedszkoli i poznaj szczegóły naszej bogatej oferty edukacyjnej.