Prywatne żłobki i przedszkola Warszawa Bemowo, Warszawa Włochy, Raszyn koło Warszawy – zajęcia w ramach czesnego. Zapraszamy do naszych żłobków i przedszkoli z językiem angielskim

W naszych prywatnych przedszkolach i żłobkach w Warszawie i Raszynie dbamy o rozwój Twojego poprzez nowoczesne metody nauczanie i ciekawe zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych opiekunów. W żłobkach i przedszkolach z językiem angielskim zapewniamy codzienną naukę języka optymalnie dopasowaną do wieku i możliwości dzieci. Stale rozszerzamy naszą ofertę edukacyjną w oparciu o nowatorskie metody nauczania. W naszych przedszkolach i żłobkach wykorzystujemy najnowsze techniki pracy z dziećmi także w obszarze artystycznym, aktywności fizycznej czy dedykowanych eventach. Dbamy o przyjazną dziecku atmosferę, jego wszechstronny rozwój i przygotowanie do edukacji szkolnej. Każde dziecko ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz zdolności. Dzieci uczą się poprzez zabawę i integrację z równieśnikami. W ramach czesnego proponujemy:

Język angielski

Codzienne zajęcia z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych. W trakcie zajęć dzieci przygotowywane są do posługiwania się językiem obcym oraz poznawania różnic kulturowych.

Gimnastyka korekcyjna

Przedszkolaki uwielbiają ruch, a ćwiczenia gimnastyczne umożliwiają im wszechstronny rozwój motoryczny. Pobudzają ciało, kształtują prawidłową postawę oraz harmonijność ruchów.

Zajęcia plastyczne

Pomagamy dzieciom rozwijać wyobraźnię, a swoją twórczość mogą przelać na papier w różnych aktywnościach plastycznych. Uczą się nowych technik, operowania narzędziami i materiałami.
rytmika-tancem

Rytmika z tańcem

Zajęcia rytmiczne pozwalają wykształcić
u dzieci koordynację ruchową, poprzez ćwiczenia fizyczne w połączeniu z bodźcami dźwiękowymi. Ćwiczą umiejętność odtwarzania rytmu czy tempa oraz poznają instrumenty muzyczne.

Kodowanie na dywanie

Kodowanie dla dzieci to łagodny i przyjazny sposób wprowadzenia ich w świat logicznego myślenia, dedukcji i obserwacji. Zajęcia odbywają się przy użyciu odpowiednich materiałów i są świetną zabawą dla przedszkolaków.

Warsztaty kulinarne

W trakcie zajeć kulinarnych dzieci kształtują umiejętność przyrządzania posiłków z zachowaniem higieny, poznają składniki i zasady, ćwiczą nowe zdolności manualne.

Imprezy okolicznościowe

Dzień Dziecka? Bal przebierańców? A może prezenty od Mikołaja? Wszystko u nas znajdziecie!

Przedszkole Niepubliczne Włochy Bemowo Raszyn

Dodatkowe wydarzenia

W każdym miesiącu w naszych przedszkolach odbywają się atrakcyjne wydarzenia m.in.: spotkania z ciekawymi osobami, teatrzyki, koncerty oraz inne.

Przedszkole Niepubliczne Obłoczek Warszawa Bemowo

Co pewien czas bierzemy misia w teczkę
i jedziemy na ciekawe wycieczki.
Poznajemy nowe miejsca i integrujemy
się z rówieśnikami.

Sieć prywatnych żłobków i przedszkoli Warszawa, Raszyn – zajęcia dodatkowe

W naszych prywatnych przedszkolach i żłobkach językowych  w Warszawie i Raszynie zapewniamy najlepsze metody nauki języka obcego. Zajęcia z języka hiszpańskiego wpływają na umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym, ale także uczą otwartości na inne kultury. Na zajęciach dodatkowych (płatnych) rozwijanie kompetencji przedszkolaków odbywa się poprzez różnorodne formy aktywności w obszarach: społecznym, językowym, artystycznym, ruchowym i poznawczym. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Język hiszpański

Na zajęciach przedszkolaki poznają podstawy tego języka, uczą się piosenek i zabaw. Poznają także hiszpańską kulturę.

Piłka nożna

Dzieci opanowują podstawowe umiejętności i elementy techniki oraz poznają zasady gry w piłkę nożną. Uczą się także gry zespołowej oraz zasad fair play.

Przedszkole Niepubliczne Gwiazdeczka Raszyn

Logopeda

Indywidualne zajęcia logopedyczne, w trakcie których przeprowadzane jest diagnozowanie oraz prowadzenie zajęć profilaktycznych, porad i konsultacji dla rodziców
i nauczycieli.

Taniec

Dodatkowe zajęcia z tańca rozwijają prawidłową postawę ciała, poprawiają sprawność motoryczną, a także ćwiczą koordynację i pamięć ruchową.