Żłobki i przedszkola Warszawa (Bemowo, Włochy), Raszyn – opinie rodziców

Uśmiech na twarzy naszych podopiecznych to dla nas największa radość i satysfakcja. Dbamy o rodzinną, swobodną atmosferę, dlatego cieszymy się, kiedy dzieci z radością przychodzą do naszych przedszkoli i żłobków. Każdego dnia staramy się zapewnić bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz ciekawe zajęcia edukacyjne. Opinie rodziców na forum: żłobki i przedszkola Warszawa są dla nas bardzo ważne: z radością czytamy o tym, jak dobrze dzieci się u nas czują. Słuchamy rodziców i bierzemy pod uwagę sugestie, dzięki którym możemy zapewnić podopiecznym najlepsze warunki do zabawy i nauki. Dzięki opiniom rodziców możemy wprowadzić istotne zmiany dotyczące zajęć dodatkowych, organizowanych imprez okolicznościowych i wycieczek, nowoczesnych metod nauczania czy kwestii organizacyjnych. Nasze przedszkola i żłobki w Warszawie i Raszynie prowadzimy z myślą o dzieciach, dlatego opinie rodziców są dla nas bardzo cenne.

Opinie rodziców na forum: żłobki i przedszkola Warszawa, Raszyn

Szukasz najlepszego miejsca dla Twojego dziecka? Sprawdź, co mówią o nas rodzice korzystający z dziennej opieki w naszych żłobkach i przedszkolach:

• „Wspaniałe przedszkole, cudowne ciocie, rodzinna atmosfera, małe grupy, pyszna- domowa kuchnia. Polecam wszystkim którym zależy na tym aby ich dziecko czuło się w przedszkolu jak najlepiej :)”

Kamila, Google
  • „Świetne przeszkole. Panie zaangażowane i uważne w kwestii rozwoju dziecka”

Ewa, Google
  • „Dzieciaki są zachwycone.”

Alicja, Google
  • „Nasze dzieci chodziły do Obłoczka od pierwszej aż do ostatniej grupy, a więc w sumie nieco ponad 6 lat. Pani Dyrektor sympatyczna, Ciocie troskliwe, jedzenie smaczne, zajęcia podstawowe i dodatkowe interesujące dla dzieci 🙂 Grupy kameralne; widoczne indywidualne podejście do każdego malucha. Hucznie obchodzone Mikołajki i Dzień Dziecka, okazjonalne bale, wycieczki, przedstawienia; latem dmuchany basen w ogrodzie, maszyna do popcornu i waty cukrowej, dmuchańce. Odbieraliśmy dzieci zadowolone, wybawione, uśmiechnięte – polecamy Obłoczka, a Personelowi dziękujemy za profesjonalizm i serce okazywane każdego dnia naszym dzieciom. Będziemy Państwa miło wspominać!”

Jakub, Google
  • „Wspaniałe miejsce które tworzą wspaniali ludzie! Wraz ze zmiana miejsca zamieszkania, przyszła pora na zmianę przedszkola. Jednak to przedszkole będziemy zawsze bardzo miło wspominać. Córka chodziła do Obłoczka ponad 2 lata. Ciocie bardzo troskliwe, ciepłe i traktujące każde dziecko indywidualnie 🙂 co jakiś czas przepiękne występy, które pokazują ogrom pracy i to jak dużo dzieciaczki korzystają z zajęć np angielskiego czy rytmiki. Bardzo dziękujemy a Pani Dyrektor gratulujemy stworzenia takiego miejsca.”

Renata, Google
  • „W imieniu dziecka piszę – w Obłoczku było super! :)”

Krzysztof, Google