Prywatne żłobki i przedszkola Warszawa, Raszyn – nasze wartości

Przedszkola i żłobki w Warszawie i Raszynie powstały z potrzeby stworzenia bezpiecznego miejsca do zabawy i nauki najmłodszym dzieciom. Od 25 lat prowadzimy placówki, w których dzieci czują się akceptowane i kochane. Wierzymy, że rodzinna atmosfera i indywidualne podejście wpływają na prawidłowy rozwój umiejętności społecznych, intelektualnych naszych podopiecznych. Nowoczesne metody nauczania w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwalają nam stworzyć doskonałą przestrzeń dla dzieci od 18 miesięcy do 6 lat. Optymalnie dopasowane i zróżnicowane zajęcia ruchowe, plastyczne, językowe prowadzone przez wykwalifikowanych opiekunów umożliwiają rozwijanie zdolności w różnych dziedzinach. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest akceptacja siebie, wrażliwość i szacunek do innych ludzi, dlatego w naszych żłobkach i przedszkolach wychowujemy dzieci zgodnie z naszymi wartościami. Nasi opiekunowie dbają również o rozwijanie kreatywności, ciekawości świata i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach. Dla nas największą satysfakcją jest uśmiech na twarzy każdego dziecka, dlatego staramy się dbać o to, żeby każdy dzień dostarczał okazji do radości i beztroskiej zabawy. Cieszymy się z każdego postępu, każdej nowej zawartej przyjaźni czy zdobytej umiejętności.

Dlaczego warto wybrać przedszkole i żłobek Warszawa Bemowo, Warszawa Włochy i Raszyn koło Warszawy?

W naszych placówkach dbamy o swobodną atmosferę i wysoki poziom prowadzonych zajęć. Nasze przedszkola i żłobki mieszczą się w budynkach jednorodzinnych w spokojnych częściach warszawskiej dzielnicy Bemowo i Włochy oraz w podwarszawskim Raszynie z ogrodem, placem zabaw i prywatnym parkingiem. Lokalizacja naszych placówek jest starannie dobrana: spokojna i bezpieczna przestrzeń dla dzieci i dogodny dojazd dla rodziców. Sale, ogród i plac zabaw w naszych żłobkach i przedszkolach są zaprojektowane z myślą o komfortowym pobycie oraz beztroskiej i kreatywnej zabawie. Nasi opiekunowie mają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie, ale także ogromną wyobraźnię, dzięki czemu dzieci w naszych placówkach mogą liczyć na rozwijające i inspirujące zajęcia w salach i na świeżym powietrzu.

Zastanawiasz się jakie przedszkole wybrać lub który żłobek w Warszawie będzie najlepszym rozwiązaniem?

Wspieranie dzieci na każdym etapie rozwoju, pozwala nam dopasować zajęcia do potrzeb oraz przygotować maluchy do edukacji szkolnej. Nasi opiekunowie starają się, aby każde dziecko mogło dobrze wspominać  czas spędzony w naszych placówkach. W prywatnych przedszkolach i żłobkach w Warszawie i Raszynie dbamy nie tylko o rozwijanie umiejętności podopiecznych, ale także o dopasowanie wyposażenia placówek i bazy dydaktycznej do najwyższych standardów edukacyjnych. Sieć niepublicznych żłobków i przedszkoli to:

• bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka,
  • profesjonalna opieka dzienna,
  • wykwalifikowani opiekunowie,
  • bogate doświadczenie,
  • najwyższe standardy edukacyjne,
  • nowoczesne pomoce dydaktyczne,
  • innowacyjne metody nauczania,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • zajęcia językowe, plastyczne, ruchowe dostosowane do wieku i możliwości dzieci,
  • rozwój umiejętności społecznych, intelektualnych w przyjaznej atmosferze,
  • komfortowo urządzone sale i starannie zaaranżowany plac zabaw,
  • pomoc opiekunów w aklimatyzacji dziecka,
  • dogodna lokalizacja,
  • prywatny parking.

Nasze przedszkola i żłobki cieszą się zaufaniem rodziców, co potwierdzają pozytywne opinie na forum. Zapraszamy do naszych placówek: żłobek i przedszkole Warszawa Bemowo, żłobek i przedszkole Warszawa Włochy oraz żłobek i przedszkole Raszyn koło Warszawy.

Napisz do nas!