Skip to main content


Prywatne przedszkole Ursus

Szukasz przedszkola z językiem angielskim? Poznaj niepubliczną placówkę Słoneczko. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nasze przedszkole mieści się w domu jednorodzinnym z ogrodem, placem zabaw i prywatnym parkingiem w spokojnej okolicy. Zapewniamy profesjonalną opiekę w godzinach od 7:00 do 18:00. W naszym przedszkolu prywatnym dzieci codziennie uczą się języka angielskiego, a także rozwijają wiele umiejętności podczas zajęć ruchowych, plastycznych, zabaw na świeżym powietrzu czy wycieczek. Nasze przedszkole przedszkole jest oddalone od dzielnicy Ursus zaledwie o kilkanaście minut jazdy samochodem. Prowadzimy zapisy przez cały rok kalendarzowy. W razie dodatkowych pytań zadzwoń, napisz maila lub odwiedź osobiście prywatne przedszkole Obłoczek.