Prywatny żłobek Ochota

Prywatny żłobek Słoneczko od 25 lat zapewnia profesjonalną opiekę najmłodszym dzieciom. Placówka mieści się w spokojnej okolicy, w dużym domu jednorodzinnym z placem zabaw, ogrodem i prywatnym parkingiem. Zapraszamy dzieci w wieku od 18 miesięcy do 2,5 lat. W naszej placówce gwarantujemy najwyższe standardy edukacyjne, które umożliwiają rozwój dzieci zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Wykwalifikowani opiekunowie, bogata oferta zajęć ruchowych, plastycznych, językowych oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że w Obłoczku dzieci czują się jak w domu. Żłobek Słoneczko Włochy dzieli od dzielnicy Ochota zaledwie kilometrów. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.