Prywatne przedszkole Jelonki

Niepubliczne przedszkole językowe Obłoczek zapewnia profesjonalną opiekę, komfortowy pobyt i rodzinną atmosferę dzieciom w wieku do 3 do 6 lat. Naszą placówkę wyróżnia bogata oferta zajęć edukacyjnych i codzienna nauka języka angielskiego. Przedszkole Obłoczek mieści się w spokojnej części dzielnicy z dogodnym dojazdem od ulicy Górczewskiej. Starannie urządzone sale, plac zabaw i własny ogród pozwalają rozwijać umiejętności, nawiązywać przyjaźnie i spędzać czas w radosnej atmosferze. Zapewniamy smaczne posiłki przyrządzane we własnej kuchni pod nadzorem dietetyka żywienia, nowoczesny monitoring i wsparcie wykwalifikowanych opiekunów. Do naszego przedszkola z Jelonek dojedziesz w kilka minut, serdecznie zapraszamy.