Skip to main content


Prywatne przedszkole Okęcie

Niepubliczne przedszkole językowe w Raszynie k. Warszawy jest czynne od 7:00 do 18:00. Zapraszamy dzieci w wieku do 3 do 6 lat do naszej placówki zlokalizowanej w domu jednorodzinnym, z placem zabaw, ogrodem i prywatnym parkingiem w spokojnej części dzielnicy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego dziecka, codzienną naukę języka angielskiego dostosowaną do wieku i indywidualnych potrzeb dzieci oraz wiele ciekawych zajęć ruchowych i plastycznych. Nasi wykwalifikowani opiekunowie dbają o swobodną atmosferę, dzięki czemu dzieci z radością spędzają czas w naszej wyjątkowej placówce. Szukasz prywatnego przedszkola z językiem angielskim z szybkim dojazdem z Okęcia? Wybierz sprawdzone miejsce cieszące się zaufaniem rodziców. Skontaktuj się z nami już dziś.