Skip to main content


Prywatne przedszkole Ochota

Prywatne przedszkole językowe Słoneczko zaprasza dzieci w wieku do 3 do 6 lat. Codzienną naukę języka angielskiego prowadzimy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Nasza placówka zapewnia profesjonalną opiekę w godzinach od 7:00 do 18:00. Przedszkole z językiem angielskim mieści się w domu jednorodzinnym z ogrodem, placem zabaw i prywatnym parkingiem w spokojnej okolicy, oddalonej od dzielnicy Ochota zaledwie o kilka kilometrów. Wyróżnia nas bogata oferta zajęć ruchowych, plastycznych, językowych, pyszne posiłki przygotowywane we własnej kuchni, nowoczesne metody nauczania, a także stały nadzór monitoringu. Poznaj nas bliżej i już dziś wypełnij formularz rekrutacyjny do naszego przedszkola. W razie dodatkowych pytań zadzwoń lub napisz do nas maila.