Prywatne przedszkole Żoliborz

Prywatne przedszkole Obłoczek zaprasza dzieci od 3 do 6 lat. Zapewniamy profesjonalną opiekę dzienną, pełne wyżywienie oraz ciekawe zajęcia językowe, ruchowe, plastyczne dostosowane do wieku i indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Nasza placówka jest czynna od 7:00 do 18:00, dzięki czemu nie musisz martwić się dojazdem z pracy. Prywatne przedszkole Słoneczko mieści się w spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym z placem zabaw, ogrodem i prywatnym parkingiem. Przedszkole z językiem angielskim cieszy się doskonałą opinią rodziców. Prywatne przedszkole Słoneczko oddalone jest od Żoliborza zaledwie o kilkanaście minut jazdy samochodem. Zapisy do naszej placówki prowadzimy przez cały rok. Skontaktuj się z nami już dziś.