Niepubliczne przedszkole i żłobek Słoneczko Warszawa Włochy

Ile kosztuje prywatne przedszkole w Warszawie?

Coraz więcej rodziców decyduje się na zapisanie dziecka do prywatnego przedszkola. Tak decyzja jest związana nie tylko z ograniczoną liczbą miejsc w państwowych placówkach, ale także znacznie bogatszą ofertą edukacyjną i domową atmosferę. Sprawdź, dlaczego warto zapisać dziecko do niepublicznego przedszkola i jakie są ceny prywatnych placówek w Warszawie.

Prywatne przedszkole – co warto wiedzieć?

W dużych miastach takich jak Warszawa, liczba miejsc w państwowych przedszkolach jest ograniczona. Bardzo często zdarza się, że dziecko nie zostaje przyjęte. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest prywatne przedszkole. Zazwyczaj w niepublicznych przedszkolach rekrutacja trwa znacznie krócej, a w niektórych jak sieć prywatnych żłobków i przedszkoli w Warszawie i Raszynie, istnieje możliwość zapisania dziecka przez cały rok kalendarzowy. Prywatne placówki muszą realizować podstawę programową zapewniając podopiecznym odpowiednie przygotowanie do edukacji szkolnej, dlatego w takich miejscach zatrudniani są wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele.

Dlaczego warto zapisać dziecko do prywatnej placówki?

Wielu rodziców decyduje się zapisać dziecko do prywatnej placówki ze względu na znacznie wyższy poziom zajęć edukacyjno-dydaktycznych. W niepublicznych przedszkolach oferta zajęć językowych, ruchowych i plastycznych jest bardziej rozbudowana. W naszych prywatnych przedszkolach w Warszawie i Raszynie dzieci codziennie uczą się języka angielskiego, a dwa razy w tygodniu mają zajęcia rytmiki połączonej z tańcem oraz gimnastykę korekcyjną. Rodzice mogą również zapisać dzieci na zajęcia dodatkowe takie jak: nauka języka hiszpańskiego, nauka gry w piłkę nożną, zajęcia taneczne oraz indywidualne zajęcia z logopedą. Warto również wiedzieć, że w prywatnym przedszkolu zajęcia odbywają się w małych grupach. Dzięki temu opiekunowie mogą poświęcić więcej uwagi każdemu dziecku. Rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do dzieci sprawia, że mogą rozwijać swoje umiejętności według potrzeb i zdolności. Takie rozwiązanie przekłada się na wyższą gotowość szkolną dzieci. Prywatne przedszkola są również znacznie lepiej wyposażone, a opiekunowie mogą korzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja prywatnej placówki i dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy.

Prywatne przedszkola Warszawa i Raszyn zapewniają także smaczne domowe posiłki przygotowywane we własnej kuchni, lokalizację w spokojnej okolicy w jednorodzinnym domu z pięknym ogrodem i specjalnie zaprojektowanym placem zabaw oraz całodobowy monitoring placówek.

Prywatne przedszkole Warszawa – ceny

Ceny prywatnych przedszkoli w Warszawie różnią się w zależności od lokalizacji oraz oferty edukacyjnej. Aktualne czesne wynosi od 1500 zł do nawet 3000 zł. W przypadku okolicznych miejscowości ceny niepublicznych przedszkoli są niższe. Przykładowo: opłaty za przedszkole na Bemowie i w dzielnicy Włochy wynoszą 1500 zł miesięcznie, a w prywatnym przedszkolu Gwiazdeczka w Raszynie 1000 zł na miesiąc. Zapisując dziecko do prywatnego przedszkola należy również liczyć się z bezzwrotną opłatą w wysokości kilkuset złotych. Wpisowe zapewnia dziecku miejsce w prywatnej placówce i zwykle wynosi od 500 zł do 1000 zł. W przypadku zapisania dziecko na dodatkowe zajęcia oferowane przez poszczególne placówki należy liczyć się z dodatkowymi opłatami.

Wybierając prywatne przedszkole w Warszawie warto zwrócić uwagę na lokalizację, ofertę edukacyjną oraz godziny pracy placówek. Nasze prywatne przedszkola czynne są od 7:00-18:00, co pozwala rodzicom spokojnie dojechać z pracy, nawet w godzinach szczytu.

Prywatne przedszkole w Warszawie to gwarancja profesjonalnej opieki, wysokiego poziomu zajęć edukacyjnych oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Sprawdź cennik naszych przedszkoli i skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo.