Przedszkole Słoneczko

Prywatne przedszkole i żłobek w Warszawie w bliskiej lokalizacji dla rodziców i dzieci w dzielnicy Włochy.

Zaczynamy

Przedszkole Włochy

Przedszkole Słoneczko Warszawa

Niepubliczne przedszkole “Słoneczko” powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy.

Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Szczególny nacisk kładziemy na okazanie szacunku dla dziecka, zaspokajanie jego potrzeb i indywidualność.

W naszym przedszkolu dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, rozwinie swoje zainteresowania oraz zdolności.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.

Ogromnym problemem w wychowaniu dzieci są ich choroby (katar, przeziębienia, wirusy). W trosce o zdrowie dziecka przeprowadzamy systematyczne ozonowanie wszystkich pomieszczeń w przedszkolu.

Żywienie w naszych przedszkolach jest pod opieką dietetyka żywienia Emilii Steinberg. Jadłospisy zostały przygotowane według najnowszych wymagań ustawy o żywności i żywieniu dzieci w przedszkolach. Chętnych zapraszamy na spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Żłobek Włochy

Opieka dzienna nad dzieckiem w Warszawie, Włochy, Ursus.

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi w Warszawie, dzielnice: Włochy, Ursus.

Prywatne przedszkole Włochy

ul. Płomyka 13

tel. 509 202 669,

sloneczkoprzedszkole01@gmail.com

Niepubliczne przedszkole Ursus
Zapraszamy również dzieci z sąsiedniej dzielnicy Ursus.

Rozkład dnia i zajęcia

Codziennie od poniedziałku do piątku.

Rytmika z tańcem nowoczesnym

2 razy w tygodniu.

Gimnastyka korekcyjna

2 razy w tygodniu.

Teatralne, Ceramiczne, Przyrodniczo-Eksperymentalne, Logopedia.

godz. 8.00 - 8.30    - zajęcia indywidualne w małych grupkach
godz. 8.30 - 9.00    - zabawy ruchowe
godz. 9.00 - 9.30    - śniadanie
godz. 9.30 - 11.00  - zajęcia dydaktyczne
godz. 11.00 - 12.00 - zabawy na podwórku przedszkolnym
godz. 12.00 - 12.30 - obiad
godz. 12.30 - 14.30 - odpoczynek/zajęcia dodatkowe
godz. 14.30 - 15.00 - zabawy ruchowe
godz. 15.00 - 15.30 - I podwieczorek
godz. 15.30 - 16.30 - zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań lub na podwórku przedszkolnym
godz. 16.30 - 17.00 - II podwieczorek
godz. 17.30 - 18.00 - zabawy tematyczne w grupach

Opinie o przedszkolu

Moja bratanica spędziła tu kilka lat i naprawdę wyrosła na zuch dziewuchę;)

Polecam! Bardzo miłe i profesjonalne panie przedszkolanki, ciekawa oferta zajęć dla dzieci, kameralna atmosfera i indywidualne podejście

Wspaniałe miejsce które tworzą wspaniali ludzie! Wraz ze zmiana miejsca zamieszkania, przyszła pora na zmianę przedszkola. Jednak to przedszkole będziemy zawsze bardzo miło wspominać. Córka chodziła do Obłoczka ponad 2 lata. Ciocie bardzo troskliwe, ciepłe i traktujące każde dziecko indywidualnie 🙂 co jakiś czas przepiękne występy, które pokazują ogrom pracy i to jak dużo dzieciaczki korzystają z zajęć np angielskiego czy rytmiki. Bardzo dziękujemy a Pani Dyrektor gratulujemy stworzenia takiego miejsca.

Aktualności z Facebooka