Przedszkole Obłoczek

Prywatne przedszkole i żłobek w Warszawie w bliskiej lokalizacji dla rodziców i dzieci w dzielnicy Bemowo.

Zaczynamy

Przedszkole Bemowo

Przedszkole Obłoczek Bemowo

Przedszkole Niepubliczne “Obłoczek” powstało w 2010 i jest najnowszą placówką z naszej sieci.

Podobnie jak w przypadku innych przedszkoli, nadzór nad nim sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

To właśnie w “Obłoczku” Państwa dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, czy rozwinie swoje bogate zainteresowania.

Zgodnie ze standardem naszych przedszkoli, placówka zapewnia niezawodną opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, dbając jednocześnie o ich prawidłowy rozwój dzięki szeregom oferownaych zajęć.

Ogromnym problemem w wychowaniu dzieci są ich choroby (katar, przeziębienia, wirusy). W trosce o zdrowie dziecka przeprowadzamy systematyczne ozonowanie wszystkich pomieszczeń w przedszkolu.

Żywienie w naszych przedszkolach jest pod opieką dietetyka żywienia Emilii Steinberg. Jadłospisy zostały przygotowane według najnowszych wymagań ustawy o żywności i żywieniu dzieci w przedszkolach. Chętnych zapraszamy na spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Żłobek Bemowo

Opieka dzienna nad dzieckiem w Warszawie, Bemowo.

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi w Warszawie na Bemowie.

Prywatne przedszkole Bemowo

ul. Górczewska 255c

tel. 668-742-164

przedszkole.obloczek255c@gmail.com

Dobre przedszkole Bemowo

Rozkład dnia i zajęcia

Codziennie od poniedziałku do piątku.

Rytmika z tańcem nowoczesnym

2 razy w tygodniu.

Gimnastyka korekcyjna

2 razy w tygodniu.

Teatralne, Ceramiczne, Przyrodniczo-Eksperymentalne, Logopedia.

godz. 8.00 - 8.30    - zajęcia indywidualne w małych grupkach
godz. 8.30 - 9.00    - zabawy ruchowe
godz. 9.00 - 9.30    - śniadanie
godz. 9.30 - 11.00  - zajęcia dydaktyczne
godz. 11.00 - 12.00 - zabawy na podwórku przedszkolnym
godz. 12.00 - 12.30 - obiad
godz. 12.30 - 14.30 - odpoczynek/zajęcia dodatkowe
godz. 14.30 - 15.00 - zabawy ruchowe
godz. 15.00 - 15.30 - I podwieczorek
godz. 15.30 - 16.30 - zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań lub na podwórku przedszkolnym
godz. 16.30 - 17.00 - II podwieczorek
godz. 17.30 - 18.00 - zabawy tematyczne w grupach

Opinie o przedszkolu

Moja bratanica spędziła tu kilka lat i naprawdę wyrosła na zuch dziewuchę;)

Polecam! Bardzo miłe i profesjonalne panie przedszkolanki, ciekawa oferta zajęć dla dzieci, kameralna atmosfera i indywidualne podejście

Wspaniałe miejsce które tworzą wspaniali ludzie! Wraz ze zmiana miejsca zamieszkania, przyszła pora na zmianę przedszkola. Jednak to przedszkole będziemy zawsze bardzo miło wspominać. Córka chodziła do Obłoczka ponad 2 lata. Ciocie bardzo troskliwe, ciepłe i traktujące każde dziecko indywidualnie 🙂 co jakiś czas przepiękne występy, które pokazują ogrom pracy i to jak dużo dzieciaczki korzystają z zajęć np angielskiego czy rytmiki. Bardzo dziękujemy a Pani Dyrektor gratulujemy stworzenia takiego miejsca.

Aktualności z Facebooka