Przedszkole Gwiazdeczka

Prywatne przedszkole i żłobek w Raszynie

Zaczynamy

Przedszkole Raszyn

Przedszkole Gwiazdeczka Raszyn

Idee przyświecające naszej placówce to kładzenie nacisku na okazywanie szacunku wobec dziecka, podkreślanie jego indywidualności oraz zaspokajanie jego potrzeb. Takie podejście pozwala wychowankom “Gwiazdeczki” na pełne rozwinięcie swoich możliwości, jak i zdolności.

Kadra pracująca w przedszkolu gwarantuje nie tylko profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo, domowe warunki, ale też kompletne nauczanie w wieku 2,5 do 6 lat, zaś plastyczno-językowy profil placówki pozwala nam z większym naciskiem realizować zadania o rozwoju lingwistycznym oraz manualnym.

Historia całej sieci przedszkolnej zaczęła się 1 września 1998 roku, gdy na mocy wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy otwarto Przedszkole Niepubliczne “Słoneczko”.

2 lata później sieć została rozszerzona o Przedszkole Niepubliczne “Promyczek”, zlokalizowane w pobliżu wspomnianego “Słoneczka”.

Nasza placówka rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 i w przeciwieństwie do dwóch poprzednich otwarto ją w Raszynie.

Wszystkie wymienione przedszkola, jak i powstały jeszcze później “Obłoczek” (Bemowo), zostały założone przez panią mgr Renatę Dobosz, która pełni jednoczesną rolę właścicielki oraz dyrektorki owych placówek.

Ogromnym problemem w wychowaniu dzieci są ich choroby (katar, przeziębienia, wirusy). W trosce o zdrowie dziecka przeprowadzamy systematyczne ozonowanie wszystkich pomieszczeń w przedszkolu.

Żywienie w naszych przedszkolach jest pod opieką dietetyka żywienia Emilii Steinberg. Jadłospisy zostały przygotowane według najnowszych wymagań ustawy o żywności i żywieniu dzieci w przedszkolach. Chętnych zapraszamy na spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Żłobek Raszyn

Opieka dzienna nad dzieckiem w Raszynie.

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi Raszyn.

Przedszkole Gwiazdeczka

Prywatne przedszkole Raszyn

ul. Ogrodowa 16

05-090 Raszyn

przedszkolegwiazdeczka7@gmail.com

Rozkład dnia i zajęcia

Codziennie od poniedziałku do piątku.

Rytmika z tańcem nowoczesnym

2 razy w tygodniu.

Gimnastyka korekcyjna

2 razy w tygodniu.

Teatralne, Ceramiczne, Przyrodniczo-Eksperymentalne, Logopedia.

godz. 8.00 - 8.30    - zajęcia indywidualne w małych grupkach
godz. 8.30 - 9.00    - zabawy ruchowe
godz. 9.00 - 9.30    - śniadanie
godz. 9.30 - 11.00  - zajęcia dydaktyczne
godz. 11.00 - 12.00 - zabawy na podwórku przedszkolnym
godz. 12.00 - 12.30 - obiad
godz. 12.30 - 14.30 - odpoczynek/zajęcia dodatkowe
godz. 14.30 - 15.00 - zabawy ruchowe
godz. 15.00 - 15.30 - I podwieczorek
godz. 15.30 - 16.30 - zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań lub na podwórku przedszkolnym
godz. 16.30 - 17.00 - II podwieczorek
godz. 17.30 - 18.00 - zabawy tematyczne w grupach

Opinie o przedszkolu

Moja bratanica spędziła tu kilka lat i naprawdę wyrosła na zuch dziewuchę;)

Polecam! Bardzo miłe i profesjonalne panie przedszkolanki, ciekawa oferta zajęć dla dzieci, kameralna atmosfera i indywidualne podejście

Wspaniałe miejsce które tworzą wspaniali ludzie! Wraz ze zmiana miejsca zamieszkania, przyszła pora na zmianę przedszkola. Jednak to przedszkole będziemy zawsze bardzo miło wspominać. Córka chodziła do Obłoczka ponad 2 lata. Ciocie bardzo troskliwe, ciepłe i traktujące każde dziecko indywidualnie 🙂 co jakiś czas przepiękne występy, które pokazują ogrom pracy i to jak dużo dzieciaczki korzystają z zajęć np angielskiego czy rytmiki. Bardzo dziękujemy a Pani Dyrektor gratulujemy stworzenia takiego miejsca.

Aktualności z Facebooka