Start  /  Przedszkole Słoneczko Włochy, Ursus

Przedszkole Słoneczko Włochy, Ursus

20 LAT PRZEDSZKOLA "SŁONECZKO"!

Niepubliczne przedszkole "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy.

Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Szczególny nacisk kładziemy na okazanie szacunku dla dziecka, zaspokajanie jego potrzeb i indywidualność.

W naszym przedszkolu dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, rozwinie swoje zainteresowania oraz zdolności.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.

Żłobek od 18 miesięcy - opieka dzienna nad dzieckiem Ursus i Włochy

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi.

Prywatne przedszkole Włochy

ul. Płomyka 13

Niepubliczne przedszkole Ursus

Zapraszamy również dzieci z sąsiedniej dzielnicy Ursus.

REKRUTACJA

W ZWIĄZKU Z KOMUNIKATEM MEN O ZAMKNIĘCIU PRZEDSZKOLI WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE REKRUTACJI PROSZĘ KIEROWAĆ POD NUMER TELEFONU:

501-084-545

Do odwołania są nieczynne placówki oświatowe w całej Polsce.

W związku z przedłużeniem okresu zamknięcia placówek oświatowych, w tych trudnych dla wszystkich okolicznościach proszę, aby za miesiąc kwiecień dokonali Państwo wpłaty w wysokości połowy kwoty czesnego ( 50% ).

Przedszkole Słoneczko - wnętrza