Start » Przedszkole Słoneczko Włochy

Przedszkole Słoneczko Włochy

18 LAT PRZEDSZKOLA "SŁONECZKO"!

Promocja -50% wpisowego do 31 maja

Niepubliczne przedszkole "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy.

Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Szczególny nacisk kładziemy na okazanie szacunku dla dziecka, zaspokajanie jego potrzeb i indywidualność.

W naszym przedszkolu dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, rozwinie swoje zainteresowania oraz zdolności.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.

Żłobek od 18 miesięcy - opieka dzienna nad dzieckiem

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi.

Prywatne przedszkole Włochy

ul. Płomyka 13