O nas

Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" istnieje od 2000 roku, będąc drugą z kolei placówką w naszej sieci.

Także i tutaj, nadzór pedagogiczny nad instytucją sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Szczególny nacisk kładziemy na okazanie szacunku dla dziecka, zaspokajanie jego potrzeb i indywidualność.

Nasza kadra zapewnia profesjonalną opiekę i wychowanie dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wszystkie "Promyczki" uczą się wzajemnego szacunku, akceptacji oraz uprzejmości. W ofercie przedszkola nie brakuje również szeregu zajęć dodatkowych pokroju gimnastyki korekcyjnej, rytmiki z nauką gry na instrumentach oraz rzecz jasna języka angielskiego.

Ogromnym problemem w wychowaniu dzieci są ich choroby (katar, przeziębienia, wirusy). W trosce o zdrowie dziecka przeprowadzamy systematyczne ozonowanie wszystkich pomieszczeń w przedszkolu.

Żywienie w naszych przedszkolach jest pod opieką dietetyka żywienia Emilii Steinberg. Jadłospisy zostały przygotowane według najnowszych wymagań ustawy o żywności i żywieniu dzieci w przedszkolach. Chętnych zapraszamy na spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu.

TAGI: przedszkole warszawa włochy, niepubliczne przedszkole ursus, przedszkole prywatne ursus