Start » Promyczek. Przedszkole Niepubliczne Włochy, Ursus

Promyczek. Przedszkole Niepubliczne Włochy, Ursus

Promocja -50% wpisowego do 31 maja

Niepubliczne przedszkole "Promyczek" we Włochach istnieje od 2000 roku, będąc drugą z kolei placówką w naszej sieci.

Także i tutaj, nadzór pedagogiczny nad instytucją sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Szczególny nacisk kładziemy na okazanie szacunku dla dziecka, zaspokajanie jego potrzeb i indywidualność.

Nasza kadra zapewnia profesjonalną opiekę i wychowanie dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wszystkie "Promyczki" uczą się wzajemnego szacunku, akceptacji oraz uprzejmości. W ofercie przedszkola nie brakuje również szeregu zajęć dodatkowych pokroju gimnastyki korekcyjnej, rytmiki z nauką gry na instrumentach oraz rzecz jasna języka angielskiego.

Żłobek od 18 miesięcy - opieka dzienna nad dzieckiem

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi.

Prywatne przedszkole Włochy

ul. Zapustna 32

tel. 500 278 207

Niepubliczne przedszkole Ursus

Zapraszamy również dzieci z sąsiedniej dzielnicy Ursus.

TAGI: przedszkole warszawa włochy, niepubliczne przedszkole ursus, przedszkole prywatne ursus