W naszym przedszkolu zapewniamy:

• profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną
  • troskliwe i opiekuńcze podejście do dziecka
  • małe grupy od 10 do 15 dzieci
  • opiekę logopedyczną
  • bezpieczny plac zabaw przy przedszkolu i dużo czasu na świeżym powietrzu

Czesne

Czesne wynosi 1000 zł w przypadku jednego dziecka oraz 1600 przy dwóch. Opłata naliczana jest z góry i uiszczana przelewem do 5 dnia każdego miesiąca.

W ramach czesnego oferujemy:

• cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, I podwieczorek, II podwieczorek)
  • uwzględniamy indywidualne preferencje dietetyczne dzieci
  • rozszerzony zakres nauczania języka angielskiego prowadzony przez doświadczonego nauczyciela 5 razy w tygodniu
  • gimnastykę korekcyjną 2 razy w tygodniu
  • rytmikę popartą nauką gry na instrumentach 2 razy w tygodniu
  • teatrzyki
  • koncerty muzyczne
  • bale ogródkowe
  • występy cyrkowe
  • bale karnawałowe
  • mikołajki
  • spotkania z ciekawymi ludźmi
  • dzień Babci i Dziadka
  • dzień Mamy i Taty
  • i inne niespodzianki

Umowa

Wszystkie warunki oraz szczegóły współpracy rodziców z przedszkolem opisuje umowa płatnicza na rok 2018/2019.

Wpisowe

Opłata wpisowa wynosi 500 zł. Jest to jednorazowa, bezzwrotna wpłata przy zapisie dziecka do przedszkola. Wpisowe jednocześnie upoważniają rodzica, do skorzystania z oferty adaptacyjnej wobec swojego dziecka.

Zajęcia dodatkowe

Po uiszczeniu dodatkowej opłaty dziecko może uczestniczyć również w takich zajęciach przyrodniczych, teatralnych, ceramice i robotyce.