O nas

Przedszkole Niepubliczne "Obłoczek" powstało w 2010 i jest najnowszą placówką z naszej sieci.

Podobnie jak w przypadku innych przedszkoli, nadzów nad nim sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

To właśnie w "Obłoczku" Państwa dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, czy rozwinie swoje bogate zainteresowania.

Zgodnie ze standardem naszych przedszkoli, placówka zapewnia niezawodną opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, dbając jednocześnie o ich prawidłowy rozwój dzięki szeregom oferownaych zajęć.

Ogromnym problemem w wychowaniu dzieci są ich choroby (katar, przeziębienia, wirusy). W trosce o zdrowie dziecka przeprowadzamy systematyczne ozonowanie wszystkich pomieszczeń w przedszkolu.

ŻYWIENIE DZIECI W NASZYM PRZEDSZKOLU JEST POD OPIEKĄ DIETETYKA ŻYWIENIA JOLANTY GIZKA.
JADŁOSPISY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE WEDŁUG NAJNOWSZYCH WYMAGAŃ USTAWY O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU DZIECI W PRZEDSZKOLU.
CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.