Start  /  Obłoczek. Przedszkole Niepubliczne Bemowo

Obłoczek. Przedszkole Niepubliczne Bemowo

Przedszkole Niepubliczne "Obłoczek" powstało w 2010 i jest najnowszą placówką z naszej sieci.

Podobnie jak w przypadku innych przedszkoli, nadzór nad nim sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

To właśnie w "Obłoczku" Państwa dziecko znajdzie nowe przyjaźnie, zaufa swoim możliwościom, czy rozwinie swoje bogate zainteresowania.

Zgodnie ze standardem naszych przedszkoli, placówka zapewnia niezawodną opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, dbając jednocześnie o ich prawidłowy rozwój dzięki szeregom oferownaych zajęć.

Dobre przedszkole Bemowo, Jelonki

ul. Górczewska 255c

tel.  668-742-164

REKRUTACJA

W ZWIĄZKU Z KOMUNIKATEM MEN O ZAMKNIĘCIU PRZEDSZKOLI WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE REKRUTACJI PROSZĘ KIEROWAĆ POD NUMER TELEFONU:

501-084-545

Do odwołania są nieczynne placówki oświatowe w całej Polsce.

W związku z przedłużeniem okresu zamknięcia placówek oświatowych, w tych trudnych dla wszystkich okolicznościach proszę, aby za miesiąc kwiecień dokonali Państwo wpłaty w wysokości połowy kwoty czesnego ( 50% ).