Czesne

Czesne wynosi 750 zł w przypadku jednego dziecka, zaś 1200 zł przy dwójce dzieci. Czesne opłacane jest z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola.

Do czesnego należy jeszcze doliczyć jednorazową opłatę w postaci tzw. wpisowego w wysokości 500 zł.

W naszym przedszkolu zapewniamy:

• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • opiekę logopedyczną
  • troskliwe podejście do dziecka
  • bezpieczny plac zabaw i dużo czasu na świeżym powietrzu
  • małe grupy od 10 do 15 dzieci
  • domową, przyjazną atmosferę, w której każde dziecko czuje się Bezpieczne i Kochane

W ramach czesnego gwarantujemy:

• cztery nielimitowane posiłki dziennie (śniadanie, obiad, I podwieczorek, II podwieczorek)
  • uwzględniamy indywidualne preferencje dietetyczne dzieci
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego
  • gimnastykę z elementami usprawnienia psychoruchowego 2 razy w tygodniu
  • rytmikę z nauką gry na instrumentach 2 razy w tygodniu
  • ćwiczenia z logopedą
  • teatrzyki
  • koncerty muzyczne
  • występy cyrkowe
  • bale karnawałowe
  • bale ogródkowe
  • mikołajki
  • spotkania z ciekawymi ludźmi
  • dzień Babci i Dziadka
  • dzień Mamy i Taty
  • i inne niespodzianki.

Wpisowe

Opłata wpisowa wynosi 500 zł. Jest to jednorazowa, bezzwrotna wpłata przy zapisie dziecka do przedszkola.

Umowa

Wszystkie szczegółowe warunki współpracy rodziców z placówką określa umowa płatnicza na rok 2018/2019.

Zajęcia dodatkowe

Po uiszczeniu dodatkowej opłaty dziecko może uczestniczyć również w takich zajęciach przyrodniczych, teatralnych, ceramice i robotyce.