Start » Przedszkole Gwiazdeczka Raszyn

Przedszkole Gwiazdeczka Raszyn

10 LAT PRZEDSZKOLA "GWIAZDECZKA"!

Przedszkole niepubliczne Raszyn

Idee przyświecające naszej placówce to kładzenie nacisku na okazywanie szacunku wobec dziecka, podkreślanie jego indywidualności oraz zaspokajanie jego potrzeb. Takie podejście pozwala wychowankom "Gwiazdeczki" na pełne rozwinięcie swoich możliwości, jak i zdolności.

Kadra pracująca w przedszkolu gwarantuje nie tylko profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo, domowe warunki, ale też kompletne nauczanie w wieku 2,5 do 6 lat, zaś plastyczno-językowy profil placówki pozwala nam z większym naciskiem realizować zadania o rozwoju lingwistycznym oraz manualnym.

Żłobek od 18 miesięcy - opieka dzienna nad dzieckiem

Grupa żłobkowa zaprasza dzieci od 18 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z bonu żłobkowego.

Profesjonalna dzienna opieka nad dziećmi.

Prywatne przedszkole Raszyn

ul. Ogrodowa 16